Вторник, 07.05.2024, 09:03

Сєвєродонецька міська публична бібліотека

Главная » Архив материалов

Пропонуємо Вашій увазі матеріали з питань децентралізації, підготовані Асоціацією міст України: http://www.auc.org.ua/

В документі можна знайти вичерпні відповіді на такі запитання, як

1) Чому потрібна децентралізація?

2) Що таке спроможна територіальна громада?

Та багато інших актуальних аспектів цієї реформи.

Сподіваємося, що Ви знайдете ці матеріали корисними!

Просмотров: 336 | Добавил: Библио-1 | Дата: 06.04.2015 | Комментарии (0)

Відповідно до Тимчасового порядку здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, в’їзд на неконтрольовану територію та виїзд з неї громадян України та іноземців (осіб без громадянства) здійснюється за умови пред’явлення паспортного документа та перепустки, виданої координаційними групами.

Перелік документів необхідних для оформлення пропускних документів можна скачати тут ... Читать дальше »

Просмотров: 1212 | Добавил: Библио-1 | Дата: 21.01.2015 | Комментарии (0)

Громадяни України можуть навчитися користуватися е-послугами національного та регіонального рівнів, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, в яких можна ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

Допомогу у користуванні е-послугами Ви можете отримати у нашій бібліотеці у Центрі вільного доступу до Інтернету та Пункту доступу громадян. Кваліфіковані фахівці завжди до ваших послуг! ... Читать дальше »

Просмотров: 531 | Добавил: Библио-1 | Дата: 06.04.2014 | Комментарии (0)

Проблеми, які виникають на вітчизняних теренах з дотриманням авторських прав, на жаль, не нові. Україна за роки незалежності не змогла вирішити питання захисту прав інтелектуальної власності у відповідності до загальноприйнятих (європейських) правових норм. В цілому цією проблемою переймаються більшість країн світу, особливої уваги їй надають у Європейському Союзі та США. З огляду на щорічне збільшення інтернет-аудиторії, проблема захисту авторських та суміжних прав не втрачає своєї гостроти. Так, наприклад, середня відстань між прем’єрою фільму в кінотеатрах та появою його піратської копії в Інтернеті постійно скорочується. Якщо у 2012 р. вона становила 14,5 днів, то у 2013 вона склала 9 днів. Станом на вересень 2013 року найбільша кількість користувачів піратського контенту в світі – це користув ... Читать дальше »

Просмотров: 953 | Добавил: Библио-1 | Дата: 10.03.2014 | Комментарии (0)

Эти интернет-ресурсы могут быть для вас интересными и полезными:

Президент України                                http://www.president.gov.ua/
Просмотров: 515 | Добавил: Библио-1 | Дата: 21.01.2014 | Комментарии (1)

Сайт «Громадянське суспільство і влада» http://civic.kmu.gov.ua - правительственный информационно-коммуникационный ресурс, который способствует взаимодействию граждан и их объединений с Кабинетом Министров Украины и органами исполнительной власти в процессе формирования и реализации государственной политики, а также предоставляет информацию о деятельности Правительства по вопросам содействия развитию гражданского общества.

по материалам сайта "Громадянське суспільство і влада"
Просмотров: 536 | Добавил: Библио-1 | Дата: 16.01.2014 | Комментарии (1)

Відповіді на нагальні правові питання від Правового центру "ГОРЄНІЄ".

Тема - Прийняття спадщини

Після смерті громадянина його майнові права та обов'язки, а також деякі немайн ... Читать дальше »

Просмотров: 4323 | Добавил: Библио-1 | Дата: 11.11.2013 | Комментарии (9)

Всем известна неутешительная статистика дорожно-транспортных происшествий. Чаще всего ДТП происходят из-за невнимательности водителей или пешеходов. Нарушая правила дорожного движения, пешеход или водитель в большинстве случаев не задумываются о том, что от этого может зависит жизнь того или иного человека. Незнание правил дорожного движения может привести к уголовной ответственности и пешехода, и водителя, нарушающих правила своей же безопасности.

Изучайте правила, не подвергайте себя и других опасности! В нашей библиотеке Вы найдете Правила дорожного движения У ... Читать дальше »

Просмотров: 510 | Добавил: Библио-1 | Дата: 13.10.2013 | Комментарии (0)

Які документи потрібно мамі мати з собою, щоб не виникло проблем при перетині кордону та перебуванню на території Росії.

Необхідно мати нотаріально посвідчену довіреність від папи дитини, про те що папа не проти виїзду дитини закордон та оригінал свідоцтва про народження.

Особам, які супроводжують неповнолітнього під час його прямування за кордон, потрібно мати паспортний документ супроводжуючої особи (передбачений міжнародними угодами), проїзний документ дитини (свідоцтво про народження – тільки для поїздок у Російську Федерацію, а також для мешканців прикордонних районів, визначених відповідними угод ... Читать дальше »

Просмотров: 2036 | Добавил: Библио-1 | Дата: 08.10.2013 | Комментарии (0)

Благодійний фонд "ГОРЄНІЄ" продовжує надсилати матеріали правового характеру, які надають відповідь та описують порядок дій при вирішенні найбільш типових проблем.

Пропонуємо до Вашої уваги роз’яснення  Закону України "Про судовий збір", який регулює правові засади справляння судового збору. ... Читать дальше »
Просмотров: 503 | Добавил: Библио-1 | Дата: 01.10.2013 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 »
«  Май 2024  »