Вторник, 07.05.2024, 18:18

Сєвєродонецька міська публична бібліотека

Главная » Архив материалов

Представляємо Вашій увазі нормативно-правові документи,що регулюють відносини суб'єктів

громадсько-політичного життя, які ви можете переглянути
		...

Читать дальше »

Просмотров: 467 | Добавил: Библио-1 | Дата: 23.09.2013 | Комментарии (0)

Відповідно до п.2 ПОЛОЖЕННЯ  про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів  виконавчої влади та інших державних органів, надбавки   за  вислугу  років  виплачуються  керівникам, спеціалістам  і  службовцям  органів  виконавчої  влади  та  інших державних органів залежно від стажу роботи: понад 20 років – 30 відсотків від посадового окладу.

Надбавка  за  вислугу  років   обчислюється   виходячи   з посадового  окладу  працівника  без  урахування  інших  надбавок і доплат.  У   разі   виконання   обов'язків   тимчасово   відсутніх працівників  щомісячна ... Читать дальше »

Просмотров: 632 | Добавил: Библио-1 | Дата: 10.09.2013 | Комментарии (0)

Більшість громадян України не володіє інформацією про те, який обсяг прав надає чинне законодавство споживачам житлово-комунальних послуг. Вони регламентуються Законом України "Про захист прав споживачів".
Центр правової інформації "ГОРЕНІЄ" надіслав матеріали, які розкривают це питання та можуть бути Вам у нагоді.
Звертайтеся до Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки у Пункт доступу громадян. Тут ви зможете отримати консультацію фахівця та матимете можливість скористуватися
матеріалами правового характеру, які надають відповідь та описують порядок дій при вирішенні найбільш типових проблем, з якими звертаються громадяни в правові Центри.

Просмотров: 429 | Добавил: Библио-1 | Дата: 04.09.2013 | Комментарии (0)

До нашої бібліотеки від Павлоградським міським благодійним фондом «ГОРЄНІЄ» періодично надходять матеріали правового характеру, які надають відповідь та описують порядок дій при вирішенні найбільш типових проблем, з якими звертаються громадяни. Наприклад:
  • Оформлення права власності на успадковану земельну ділянку
  • Не виплачують заробітної плати. Вихід є!
  • Що треба знати про договір довічного утримання (догляду) ... Читать дальше »
Просмотров: 447 | Добавил: Библио-1 | Дата: 14.07.2013 | Комментарии (0)

Центр правової інформації надсилає матеріали правового характеру, які надають відповідь та описують порядок дій при вирішенні найбільш типових проблем, з якими звертаються громадяни в правові Центри.

Звертайтеся до нашої бібліотеки. Сподіваємось, що ці публікації будуть Вам у нагоді!
Просмотров: 472 | Добавил: Библио-1 | Дата: 19.05.2013 | Комментарии (0)

Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства", "Україна у відгуках зарубіжної преси" та "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин".

Електронні матеріали ви можете знайти у нашій бібліотеці.

Просмотров: 426 | Добавил: Библио-1 | Дата: 08.04.2013 | Комментарии (0)

Центр правової інформації підготував (в електронному вигляді) інформаційні матеріали, які простими словами відповідають на типові правові питання. Наприклад:

... Читать дальше »

Просмотров: 459 | Добавил: Библио-1 | Дата: 25.03.2013 | Комментарии (0)

Передаємо Вашій увазі аналіз боротьби з організованою злочинністю в ЄС, підготовлений ЄВРОПЕЙСЬКИМ ЦЕНТРОМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.

Матеріал на веб сторінці центру - http://euinfocentre.rada.gov.ua/euinfocentre/ ... Читать дальше »
Просмотров: 387 | Добавил: Библио-1 | Дата: 03.03.2013 | Комментарии (0)

В Україні досить гостро стоїть питання  доступу до якісних правових послуг соціально - незахищених категорій населення. У рамках дії Мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у «Сєвєродонецкій міській публічній бібліотеці» з 2013 року пропонується надання безоплатної первинної правової допомоги для відвідувачів Пунктів доступу громадян Павлоградським міським благодійним фондом «ГОРЄНІЄ».

... Читать дальше »

Просмотров: 474 | Добавил: Библио-1 | Дата: 28.01.2013 | Комментарии (0)

Звертаємо Вашу увагу, що на оновленому сайті Верховної Ради України (http://iportal.rada.gov.ua/) Ви маєте можливість ознайомитись з сайтом   ... Читать дальше »
Просмотров: 454 | Добавил: Библио-1 | Дата: 25.12.2012 | Комментарии (0)